BK Prelog
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DRUGI (JUBILARNI) PRILOČKI MTB MARATON

Go down

DRUGI (JUBILARNI) PRILOČKI MTB MARATON Empty DRUGI (JUBILARNI) PRILOČKI MTB MARATON

Post  Miky Thu Apr 29, 2010 10:42 pm

Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo da BK Prelog organizira i poziva Vas na


DRUGI PRILO?KI MTB MARATON


Propozicije:
Cilj svakog sudionika maratona je obi?i sve kontrolne to?ke u zadanom vremenu od 12 sati te se vratiti na cilj u Prelog.
Start maratona je 23.05.2009. u 08:00 ispred crkve svetog Jakoba u Prelogu.


Kontrolne to?ke:
Prelog 152 m nadmorske visine 08:00
Kalnik (kod planinarskog doma) oko 480 m nadmorske visine
Ivanš?ica (kod planinarskog doma) oko 1060 m nadmorske visine
Mohokos (kod oznake najviše to?ke Me?imurja) 344,5 m nadmorske visine
Prelog cilj maratona

Trasa maratona je oko 180 km dužine i visinske razlike od oko 2000 metara ovisno o ruti kojom se
pojedini natjecatelj odlu?i voziti.
Svaki natjecatelj je dužan prolaziti trasu po navedenom redoslijedu ali može sam odlu?iti kojom rutom ?e voziti.
Na navedenim to?kama ?e biti prisutni organizatori te ?e kontrolirati prijelaz preko kontrolnih to?aka,
no me?utim dodatna kontrola ?e biti slanje sms poruke sa svake od kontrolnih to?aka.
Na startu ?e organizator podijeliti ucrtanu kartu kojom se predlaže ruta vožnje.
Svaki sudionik je dužan sam za sebe osigurati hranu i pi?e. Dopušteno je korištenje GPS ure?aja i drugih
elektroni?kih pomagala koja pomažu kod orijentacije. Svaki sudionik je dužan imati sa sobom:
kacigu, brdski bicikl (26"), priru?ni alat za popravak bicikla, pumpa i set za krpanje guma.
Staza ne?e biti zatvorena za promet te su se sudionici dužni držati važe?ih prometnih pravila.
Pravo nastupa imaju svi sudionici stariji od 18 godina.
U slu?aju vremenskih nepogoda maraton se održava ako se na startu okupi najmanje 5 natjecatelja.

Startnina upla?ena do 20.05.2010. do 24:00 sati iznosi 100 kn i upla?uje se na žiro
ra?un kluba kod Me?imurske banke broj: 2392007-1100046167,
a kasnije sve do starta 130,00 kn.

Iznos startine uklju?uje obrok te pamu?nu majicu

Na uplatnici treba ozna?iti svrhu (startnina za maraton) te ime uplatitelja.

Organizator je osigurao nagrade za 5 natjecatelja koji se najprije pojave na cilju maratona:

Ukupni fond nagrada je 1500kn

1. mjesto 500 kn
2. mjesto 400kn
3. mjesto 300kn
4. mjesto 200kn
5. mjesto 100kn

Organizator otklanja od sebe svaku odgovornost za štetu koju natjecatelji mogu prouzro?iti sebi i tre?im osobama i stvarima za vrijeme maratona.

Predprijave: info@bk-prelog.hr

Kontakti:

Tomislav Bermanec – 0989229123
Tomislav Hunjak – 098426449
Vladimir Hunjak - 098888683

DRUGI (JUBILARNI) PRILOČKI MTB MARATON Trasa10

Miky
Miky

Posts : 273
Join date : 2008-12-16
Age : 40
Location : Prelog

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum