BK Prelog
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRIATLON PRELOG

2 posters

Go down

TRIATLON PRELOG Empty TRIATLON PRELOG

Post  matija Thu Jul 16, 2009 11:57 pm

Bok dečki.Ja 01.08. idem promovirat BK Prelog na velikom triatlonu.Ima li ko zainteresiran da mi se pridruži?
matija
matija

Posts : 91
Join date : 2008-12-30
Age : 44
Location : Novo Selo Rok

Back to top Go down

TRIATLON PRELOG Empty Re: TRIATLON PRELOG

Post  el presidente Fri Jul 17, 2009 12:29 am

Ma bumo mi dečke iz TK M zamolili da prebace termin triatlona na 02.08. jer mi idemo 01.08. na Bistricu. Sad Bilo bi dobro sudjelovati na oba događaja.... Ako ništ drugo bumo zmolili jenoga očenaša za triatlonce! Wink
el presidente
el presidente

Posts : 457
Join date : 2008-12-17
Age : 44

Back to top Go down

TRIATLON PRELOG Empty Re: TRIATLON PRELOG

Post  matija Sat Aug 01, 2009 10:46 pm

Danas u 12 sati startao 2.Međimurski triatlon.Na startu nas se našlo nemalih 73 natjecatelja iz svih krajeva lijepe naše.Nakon 1 sat i 18 minuta pakleno vruće utrke završio sam na 50. mjestu. Nadam se da bom druge godine imal još nekoga iz kluba kaj mi bo delal društvo. Smile
matija
matija

Posts : 91
Join date : 2008-12-30
Age : 44
Location : Novo Selo Rok

Back to top Go down

TRIATLON PRELOG Empty Re: TRIATLON PRELOG

Post  el presidente Sat Aug 01, 2009 11:22 pm

matija wrote:Danas u 12 sati startao 2.Međimurski triatlon.Na startu nas se našlo nemalih 73 natjecatelja iz svih krajeva lijepe naše.Nakon 1 sat i 18 minuta pakleno vruće utrke završio sam na 50. mjestu. Nadam se da bom druge godine imal još nekoga iz kluba kaj mi bo delal društvo. Smile
Mato , Mato! Mene je ovogodišnji triatlon "uhvatil" nespremnog... 3 tjedna imam poslove doma i nisam imal cajta za trening, a ove godine nisam još ni plival. Žao mi je da nitko drugi nije sudjeloval na triatlonu, najviše zbog toga jer je puno dečki iz TK Međimurje sudjelovalo na našem Priločkom maratonu. Al čujem da je bilo odlično!
el presidente
el presidente

Posts : 457
Join date : 2008-12-17
Age : 44

Back to top Go down

TRIATLON PRELOG Empty Re: TRIATLON PRELOG

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum