BK Prelog
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kajkavijana

+4
divlji_huni
War_Machine
Miky
The C
8 posters

Go down

Kajkavijana Empty Kajkavijana

Post  The C Fri Jan 22, 2010 11:20 am

Hmmm, imal sam prilike čuti (ptičica mi je povedala) da ove godine Asi Vž nebuju više organizirali Kajkavijanu.
A šuška se da bi unutarnje snage "Donjeg Međimurja i priločke okolice" mogle napravit "Kajkavijana Illegal MTB race".
Pa, i mene to zanima i ak što zna kaj več nek pove.
Hvala

The C

Posts : 83
Join date : 2009-10-20

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  Miky Fri Jan 22, 2010 11:04 pm

Unutarnje snage "Donjeg Međimurja i priločke okolice" nikakvu kajkavijanu delali nebudu, Kajkavijana je utrka BBK Asi iz Vž, zna se koje utrke BK Prelog organizira, te sve utrke koje se budu organizirale budu pravovremeno najavljene na stranicama kluba ili na forumu, a koje su to bude se moglo čuti sutra na skupštini.
Miky
Miky

Posts : 273
Join date : 2008-12-16
Age : 40
Location : Prelog

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  The C Sat Jan 23, 2010 12:37 am

Miky wrote:Unutarnje snage "Donjeg Međimurja i priločke okolice" nikakvu kajkavijanu delali nebudu, Kajkavijana je utrka BBK Asi iz Vž, zna se koje utrke BK Prelog organizira, te sve utrke koje se budu organizirale budu pravovremeno najavljene na stranicama kluba ili na forumu, a koje su to bude se moglo čuti sutra na skupštini.

Si jako siguran?
Baš bu,......i to ako treba cestovna i zvala se bu "Kajkavijana Illegal" i start bu 5 dana posle mog rođendana i ja bum platil sima rundu koji buju vozili z menom,.... Kajkavijana Icon_bounce i leteći start bu u Vž. Kajkavijana Icon_cheers

The C

Posts : 83
Join date : 2009-10-20

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  War_Machine Sat Jan 23, 2010 12:39 am

The C wrote:
Si jako siguran?
Baš bu,......i to ako treba cestovna i zvala se bu "Kajkavijana Illegal" i start bu 5 dana posle mog rođendana i ja bum platil sima rundu koji buju vozili z menom,.... Kajkavijana Icon_bounce i leteći start bu u Vž. Kajkavijana Icon_cheers

ja pa placam rundu svima koji odvoze... kak sam rekel, ja sam navek za tak nekaj cheers
War_Machine
War_Machine
Admin

Posts : 259
Join date : 2008-12-14
Location : Pribislavec

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  Miky Sat Jan 23, 2010 10:17 am

The C wrote:
Miky wrote:Unutarnje snage "Donjeg Međimurja i priločke okolice" nikakvu kajkavijanu delali nebudu, Kajkavijana je utrka BBK Asi iz Vž, zna se koje utrke BK Prelog organizira, te sve utrke koje se budu organizirale budu pravovremeno najavljene na stranicama kluba ili na forumu, a koje su to bude se moglo čuti sutra na skupštini.

Si jako siguran?
Baš bu,......i to ako treba cestovna i zvala se bu "Kajkavijana Illegal" i start bu 5 dana posle mog rođendana i ja bum platil sima rundu koji buju vozili z menom,.... Kajkavijana Icon_bounce i leteći start bu u Vž. Kajkavijana Icon_cheers

Ja sam govoril za utrke u organizaciji BK Prelog.
Miky
Miky

Posts : 273
Join date : 2008-12-16
Age : 40
Location : Prelog

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  divlji_huni Sat Jan 23, 2010 11:18 am

Moraš to nazvati nekak drugač Kajkavijana je patentirano ime Kajkavijana Icon_smile
divlji_huni
divlji_huni

Posts : 161
Join date : 2008-12-23

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  Miky Sat Jan 23, 2010 11:26 am

U dogovoru s članovima kluba ovaj topic sam premjestil pod "natjecanja" jer pod "nase utrke" su topici vezani uz utrke u organizaciji BK Prelog.
Miky
Miky

Posts : 273
Join date : 2008-12-16
Age : 40
Location : Prelog

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  TiHiMasTer Sat Jan 23, 2010 7:52 pm

Da i ja sam čul da Kajkavijane nebu... Na forumu ASI-a sa postavil pitanje i do sad nema nikakvog odgovora (kaj je dobro jer nitko nije potvrdil da Kajkavijane 2010. nebu), a Kajkavijana Ilegal... he he he ja sam samo rekel da čak iako nitko ne organizira Kajkavijanu mene nitko nemre spriječiti da je vozim s još par entuzijasta. Pa kaj mi treba za voziti tu trku? Volja, ruta se zna, start i cilj se znaju, pravila su jasna, a iskreno ne trebaju čak niti kontrolni kodovi jer onima koji idu to vozit ne pada na pamet da varaju jer kakva korist od toga? Vodu i voće i onak moreš kupiti v trgovinama usput, a ako trebaš metlu (dežurno vozilo) sigurno je moguće dogovoriti s nekim frendom da dojde po tebe ako je frka. Naravno nebi bilo ok to nazivati Kajkavijanom jer to je nekaj kaj su ASI osmislili cheers . Kajkavijana je jedna i jedinstvena i takva treba ostati, no ako je nebu organizirano ja svakak mislim pozvati ljude da se voze s menom negdje sredinom 06. mjeseca, start u Varaždinu u ponoć, 300 km po prekrasnom Zagorju i povratak u Vž. Istina ako završite tu vožnjicu nigdje nebudete upisani u knjigu pobjednika Kajkavijane, ali knjiga i nije cilj. Cilj je odvoziti tu rutu jer nema nikaj sličnoga nigdje u blizini Smile
Na kraju krajeva vračam se na početak. Nitko nije službeno rekel da Kajkavijane 2010. nebude i nadam se da su to sve samo šuškanja kao i ona od prošle godine o promjenama trase Kajkavijane, pa ovo pa ono...
Ajmo si na ASI forum dati potporu ASI-ima za Kajkavijanu 2010.! Razz

TiHiMasTer

Posts : 40
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  avanturist Sun Jan 24, 2010 12:29 pm

Bravo ekipa i ja sam za ideju, nek se zove kajkavijana ilegal...pošto je ipak to sve isto samo kaj asi ne organiziraju....
Ma koja knjiga slave pa onu od lani ionak nisu dopunili, tak da idemo vozit za sebe, a sikak oni koji budu odvozili na forumima ulaze u legendu.... cheers affraid

avanturist

Posts : 39
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  TiHiMasTer Mon Jan 25, 2010 6:18 pm

Eto i službenog odgovora:

Re:Kajkavijana 2010.? 1 Day, 3 Hours ago
Pa kad nitko nece, budem ja plasiral dio internog dogovora.

Kajkavijane ce i dalje biti u ovakvom obliku kakva je bila do sada, razlika je u tome da vise je nece biti svake godine vec svake druge. Ove godine u istom terminu cemo organizirati malo drugaciju utrku, vjerojatno jos tezu od Kajkavijane te ce se te dvije utrke svake godine naizmjence izmjenjivati.

Detalji oko te nove utrke ce biti objavljeni uskoro cim definiramo sve detalje.

Dakle, trenirajte, trebat ce vam snaga i izdrzljivost.
____________________________________________________________________________
a na njihovom forumu možete vidjeti i moju opasku.... a bome sam im zaprijetil i prijavom mojoj mami ak ju ne naprave!!!
Kak sve zgleda budemo morali poćeti primati prijave.... Twisted Evil

TiHiMasTer

Posts : 40
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  avanturist Mon Jan 25, 2010 6:42 pm

Tako dakle.... ok slažem se s c - om

Čuo sam da je

KAJKAVJANA ILEGAL 2010 u igri,

Leteči start ponoć

Ime je orginalno jer fali i .... a i dodano je ilegal he he

avanturist

Posts : 39
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  The C Tue Jan 26, 2010 8:38 pm

TiHiMasTer wrote:Eto i službenog odgovora:

Re:Kajkavijana 2010.? 1 Day, 3 Hours ago
Pa kad nitko nece, budem ja plasiral dio internog dogovora.


Čital sam odgovore na njihovom forumu (nisam tam prijavljen) i stječem dojam da tam nema gazde, nego čim mi učesnici nekaj pitamo, odmah nas poklope nekoliko njih i totalno su nesnošljivi prema drugačijim mišljenjima. Oni koji su učili nekad "marxizam", to se je zvalo "diktatura proletarijata". Mislim da neke stvari uopće nema smisla tjerati dalje. Svako more u svojoj kući delati kaj on hoče.
Nikaj ne pradlažem i ne tražim nikakav odgovor, samo sebi mrmljam u bradu ........i pomalem glancam lanca, jer bo 6. mesec taki tu. Kajkavijana Icon_sunny

The C

Posts : 83
Join date : 2009-10-20

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  avanturist Tue Jan 26, 2010 8:44 pm

Ma nikaj idemo se stiramo.... to bu dobro iskustvo za sve koji žele probati a sad nemreju....

Oni navode da financijski nemreju to organizirati... dobro ok... neznam kolko su im troškovi pa nemrem reći kolko je to.

Pošto imam nekaj malo iskustva s organizacijom pizdariji kak je to i slično. Ja sam si malo sve na papir deo i to i nije neki veliki problem jedino ljudi su problem koji moraju bit na prijavi praktički 36 sati i naravno prije kaj odelaju kontrolne točke i kaj okrijepu otpelaju i naravno metla jen auto. E to je već problem s obzirom kaj niti jena mamika nije zadovoljna dok sineka v krpaj nega ponoći... S druge strani Varađdin je velki grad, prije bih rekao da nema volje kod njih i nekšega diktatora kaj bi ih na kup sve hitio.... ali to je moje skromno mišljenje s tim kaj nemam pojma o asima evo skoro pa napamet.. a dobro nama i mažuretke pomoreju ak je frka Smile a to se duplo računa...

Dobro kaj mi imamo našu ZVER poleg njega nema kaj bi se zabušavo se treba napraviti na vreme inače te klopi po glavi

avanturist

Posts : 39
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  TiHiMasTer Tue Jan 26, 2010 9:11 pm

Uh! scratch

TiHiMasTer

Posts : 40
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  The C Wed Jan 27, 2010 8:03 pm

TiHiMasTer wrote:Uh! scratch

Kajkavijana Icon_redface sav sam se zacrvenil dok sam čital na "Asima" kak si se z Zagorcem pomiril, izljubil, zažvalil,......
Dajte to na PP drugi put. Kajkavijana Herz Kajkavijana Herz Kajkavijana Herz Kajkavijana Herz Kajkavijana Herz Kajkavijana Icon_smile

The C

Posts : 83
Join date : 2009-10-20

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  TiHiMasTer Wed Jan 27, 2010 8:18 pm

uf! scratch

TiHiMasTer

Posts : 40
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  kiki Wed Jan 27, 2010 10:03 pm

Kajkavijana Icon_eek
kiki
kiki

Posts : 174
Join date : 2008-12-24

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  avanturist Thu Jan 28, 2010 12:26 am

Suspect

avanturist

Posts : 39
Join date : 2009-06-29

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  chanelbags187 Thu Nov 24, 2011 2:09 pm

cheap designer bags Beautiful and good

cheap designer handbags New sale
air max 90 Beautiful and nice new models

nike shox r4 The beautiful and nice new online sales

super street Online wholesale marketing

mario shoes Online low-cost wholesale

air max tn
Online wholesale

cheap puma shoes Teacher's design new

cheap gucci shoes The new teacher's design low

gucci shoes cheap Online sell at a

louis vuitton handbags outlet Low-cost wholesale

chanelbags187

Posts : 284
Join date : 2010-11-14

Back to top Go down

Kajkavijana Empty Re: Kajkavijana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum