BK Prelog
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

+7
Hai rajder
Davor
War_Machine
Miky
drazen
Milky green Krauc
el presidente
11 posters

Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  el presidente Fri May 08, 2009 3:22 pm

Danas sam nazočil sastanku sazvanom od strane Turističke zajednice Međimurja na kojem su iznešeni planovi za maraton od izvora rijeke Mure pa do ušća. Maraton je podjeljen u 4 etape ukupne dužine 450 km. Maraton prolazi kroz 3 države (Austrija, Slovenija i Hrvatska) i podjeljen je u 4 etape. TZM preuzima dio odgovornosti nakon ulaska maratona u Hrvatsku. Oni su nas pozvali kao biciklistički klub koji bi se eventualno vozikal "Hrvatskom" turom. Ja sam rekel da mi težimo pustolovnijim i dužim utrkama te da bude BK Prelog imal 10 biciklista na startu četvrte rute u Bad Radkersburgu. Dužina navedene etape je 110 km sa ciljem u Legradu. Organizatorima se ta ideja svidjela te su nam obećali da ako skupimo 10-ak članova iz BK Prelog, imamo osiguran prijevoz ljudi i bicikala do Bad Radkersburga. Imamo vrijeme do utorka da se prijavimo i skupimo 10 ljudi. Navedena etapa se vozi 14.06. te molim vas da potvrdite svoj dolazak do ponedjeljka Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 53952 !
el presidente
el presidente

Posts : 457
Join date : 2008-12-17
Age : 44

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  Milky green Krauc Fri May 08, 2009 3:55 pm

je ekipa jo idem na maturalac 14. tak da nemrem.. Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 68455

Milky green Krauc

Posts : 12
Join date : 2008-12-17
Age : 33

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  drazen Fri May 08, 2009 4:16 pm

Gospodo jo idem! Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 1619

drazen

Posts : 16
Join date : 2008-12-25
Age : 41

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  Miky Fri May 08, 2009 6:57 pm

Ja sam za, 95% idem, 5% neidem a to je samo ako mi putovnica nebu gotovoa do onda, jer mi je sadasnja istekla... dobil sam promo materijale i jako dobro zgleda...vidimo se

http://www.tour-de-mur.at/
Miky
Miky

Posts : 273
Join date : 2008-12-16
Age : 40
Location : Prelog

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  War_Machine Fri May 08, 2009 7:44 pm

Morete i mene deti na spisak...
War_Machine
War_Machine
Admin

Posts : 259
Join date : 2008-12-14
Location : Pribislavec

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  Davor Fri May 08, 2009 9:04 pm

I ja bi bukiral jedno mjesto Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 948108
Davor
Davor

Posts : 155
Join date : 2008-12-17
Age : 42
Location : Hodošan

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  Hai rajder Fri May 08, 2009 10:08 pm

kud svi tud i mali mujo
Hai rajder
Hai rajder

Posts : 282
Join date : 2008-12-14
Location : Prelog

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  dejc3 Fri May 08, 2009 11:02 pm

CUBE RAJDER wrote:kud svi tud i mali mujo

je unda pak se pe...... bounce

dejc3

Posts : 15
Join date : 2008-12-18

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  dado Sat May 09, 2009 1:17 am

I jo bi isev...ali nemam putovnico... Sad
dado
dado

Posts : 115
Join date : 2009-02-06
Location : Donji Hrascan

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  dado Sat May 09, 2009 1:20 am

Idem si mom po putovnico.
dado
dado

Posts : 115
Join date : 2009-02-06
Location : Donji Hrascan

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  danci0000 Sat May 09, 2009 1:32 am

Ja i Kenny bi išli ali nemamo putovnice...
danci0000
danci0000

Posts : 10
Join date : 2009-02-21
Age : 35
Location : Sv Križ

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  mazda Sat May 09, 2009 2:47 am

mislim da bi mogel iti. imam se dokumente za europo
beciklina je ne teško tirati Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 948108
mazda
mazda

Posts : 18
Join date : 2009-03-28
Age : 43
Location : Sveti Križ

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  el presidente Tue May 12, 2009 6:28 pm

Molim članove koji su potvrdili svoje sudjelovanje na posljednjoj etapi maratona Tour de Mour da mi pošalju brojeve svojih putovnica, ime i prezime, model bicikla i serijski broj bicikla. (oni koji još nemaju putovnice, neka mi pošalju ostale podatke). Pošaljite to na P.M. na forumu.
el presidente
el presidente

Posts : 457
Join date : 2008-12-17
Age : 44

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  Davor Mon Jun 15, 2009 10:42 pm

Eto, dan nakon kaj su se slegli dojmovi; kratki raport...

U nedjeljno rano jutro oko 6 sati većina nas još nije ni progledala na krmeljave oči, ali smo se ipak svi pojavili u centru Preloga i pospano čekali slovenski bus za Bad Radkesburg. Stiže bus točno u 6.00 h i lagano trpamo bicikle na prikolicu, a sebe na bus. Slijedi turistička vožnja po Međimurju i utovar kolega bajkera u Čakovcu, Svetom Martinu i Murskom Središću. U Bad Radkesburg dolazimo u pol 9, izlazimo iz busa i jurimo na "obilježavanje terena" jer smo u busu intenzivno praznili naše ruksake napunjene s jedačom i pijačom, da bi bili što lakši na startu Smile . Nakon kaj smo istovarili bicikle iz prikolice, ustanovili smo da je gotovo na svakom ogrebana prednja vilica. Nekima više, nekima manje, tak da je preporuka za sljedeću godinu stavljanje nekakve zaštite na vilje. Neposredno prije starta su nam podijelili bonove za hranu i tombolu, te objasnili proceduru maratona na njemačkom, slovenskom i hrvatskom jeziku preko razglasa.
Na startu nas se skupilo 300-tinjak i krećemo točno u 9.00, ali bez naša najjača 2 člana koje nam je ko za inat oteo neodoljiv zov prirode Razz . Nakon kaj su se odazvali "zovu" trebalo im je 15-tak km da nas opet uhvate.
Tempo vožnje je bil oko 30 na sat i brzo prelazimo nepostojeću aut - slo granicu i stižemo u Raskrižje, gdje je bil postavljen veliki šator, tamburašice na pozornici, voda u neograničenim količinama, nekakvi lokalni specijaliteti koji su se prodavali i kaj je najvažnije fina tjestenina sa mesom za nas bajkere - gratis. Svaki je "zmazal" svoju porciju, tamburašice su nam "vdrapile" dve hrvatske pjesme (nagradili smo ih gromoglasnim pljeskom) i mi punih škembi krenusmo prema sljedećoj okrepnoj stanici - Domašincu. E tu smo već bili na domačem terenu pa smo preuzeli čelna mjesta kolone u službi vodiča puta. Kratko stajemo u Domašincu, tamanimo klipiće i hladimo se vodom. Dalje krećemo prema Legradu, a tempo i dalje 3 banke. Neposredno prije Donje Dubrave jedan bajker poseže za bidonom, malo mu zapleše volan i obara sebe i kolegu do sebe na asfalt. Svi stajemo, ali nije bilo nikaj strašnoga; malo kože na cesti i spigana felga. Čak nije ni "metla" morala intervenirati i dečki su hrabo pedalirali dalje i nakon unfalla.
Na ulazu u Legrad (oko 15 h )nas dočekuju oldtimer bajkeri na njihovim oldtimer biciklima iz Oldtimer kluba Koprivnica Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 1619 te ih pratimo do centra Legrada odnosno našeg cilja. Tu je u zadružnom (društvenom) domu bil priređen kulturno - umjetnički program, biciklistička alka, tombola i ono kaj je najbitnije: friška tjestenina s mesom i sokovi za nas.
Nakon punjenja škembi krećemo svi skupa do ušća Mure u Dravu, bacamo kratki fotosešon, vodič nam prezentira (kak on veli) povijesne - zemljopisne - kulturne - političke - internacionalne činjenice, a najhrabriji se i kupaju.
Slijedi povratak u Legrad, lagano druženje i pristizanje buseva koji su vozili slovence i austrijance doma.
Mi se vraćamo doma s biciklima, tak da je na kraju ispalo 160 km za 6:20 h vožnje.
Fala odličnoj ekipi na fenomenalnom druženju (i zajebaciji) Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 948108, a svima koji nisu bili more biti žal. Razz
Vidimo se i sljedeće godine u još većem broju. I krema za sunčanje je obavezna jer nas je većinu sunce pošteno skurilo Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour 261736

P.S fotke su na fejsu
P.S.S. ak sam nekaj zabil, (bez zamere) nek me netko nadopuni
Davor
Davor

Posts : 155
Join date : 2008-12-17
Age : 42
Location : Hodošan

Back to top Go down

Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour Empty Re: Tour de Mur, 2. Internationale Klimaschutz-Tour

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum